| Ονομασία | Διαχωριστής PCB β-περικοπών |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Σύστημα | Χειρωνακτικός τύπος |
| Προϊόν | Διαχωριστής PCB β-περικοπών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Chuangwei |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Τέμνον μήκος Max | 430mm |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Λεπίδα | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Βάρος | 600KGS |
| Μοντέλο | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | Αστέρι πρωινού |
| Ακριβότητα κοπής | 0.1 mm |
| Οδήγηση | Πνευματικό |
|---|---|
| Δύναμη εξοπλισμού | 150w |
| Φρέμα | τύπου C |
| μήκος κύματος λέιζερ | 355nm |
| Μηχανή Moddel | MT-2100-AS/ AW |
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | Morning star |
| Cutting precision | 0.1mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| βάρος | 680kgs |
| Ταχύτητα κοπής | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πρέσα διάτρησης |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Μέγεθος PCB | 220x320 χιλιοστά |
| Βάρος του προϊόντος | 150 κιλά |
| Δύναμη ((W) | 400 |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| δρομολογητής PCB | ακρίβεια άξονα |
| Ακρίβεια της κοπής | 00,01 mm |
| Ανώτατο πάχος PCB | 5 χιλιοστά |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |