| Πλάτος PCB | 300mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Οδηγημένος τρόπος | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220v |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 330 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική παροχή | 110/220 V |
| Μέγεθος μηχανών | 420x280x400 mm |
| Βάρος | 40/20 kg |
| Πρότυπο | Cwvc-3 |
|---|---|
| Μήκος πλατφορμών | θα μπορούσε να προσαρμοστεί καμένος |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας της Ιαπωνίας |
| ΟΝΟΜΑ | PCB Depanelizer |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| βάρος | 680kgs |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 1035*345*620mm |
| Μειώστε το πάχος | 0.13.5mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 304 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |