| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm |
| Σκοπός | γραμμικά και κυκλικά |
| Μέγεθος | 1200 χιλιοστά x 800 χιλιοστά x 1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Αποδόσεις | 3T/8T/10T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Warranty | free for one year |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| PCB Size | 320*320mm |
| PCB | RF1, FR4, MCPCB |
| Voltage | 110/220v 50/60Hz |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0-400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |