| Διάστημα λεπίδας | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Η λεπίδα κινείται | Ώθηση χεριών |
| Ακριβότητα κοπής | ±0.5mm |
| Τύπος κοπής | V Σχοινιά |
| ΟΝΟΜΑ | Διαχωριστής λέιζερ PCB/FPC |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220v |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Άξονας | KAVO |
| Ταχύτητα αξόνων | 60000RPM |
| Υλικό PCB | FR4, CEM, MCPCB |
| Πάχος PCB | 3.0mm |
| Υπόλοιπη ακρίβεια πάχους β-αυλακιού | ±2mil |
|---|---|
| Λειτουργώντας πλατφόρμα | Max: 1550mm*630mm |
| Πάχος | Χειρωνακτικός |
| Τοποθετώντας γόμφος | Dia: 2MM (7PCS) |
| Πάχος λεπίδων | 2MM |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής PCB δρομολογητών Depaneling ακρίβειας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Βάρος | 600KGS |
| Πάχος PCB | 0,3-3,5 χλστ |
| Άξονας | KAVO |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πρόγραμμα | Κιβώτιο διδασκαλίας |
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 650*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Στρίψιμο | Κίνα |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικός |
|---|---|
| Πάχος | 0.33.5mm |
| ΟΝΟΜΑ | Μηχανή singulation PCB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σύνολα/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής PCB δρομολογητών Depaneling ακρίβειας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Βάρος | 600KGS |
| Δάχος PCB | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής PCB δρομολογητών Depaneling ακρίβειας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Βάρος | 600KGS |
| Μοντέλο | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |