| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.63.5mm |
| Τέμνουσα ακρίβεια | 0.01mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 650*500mm (προσαρμοσμένος) |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Μέγεθος κοπής | 460 mm/700 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Κάθε φορά | Εντός 3 ημερών |
| Τύπος PCB | V Σχοινιά |
|---|---|
| Δάχος PCB | 0.6~3.5 |
| Υλικό PCB | Αλουμίνιο, FR4 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | λευκό |
| Μέγεθος PCB | 450*350 (κάθε μέγεθος προσαρμόζεται) |
|---|---|
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Δύναμη | 220/110V |
| Ηλεκτρική σκούπα | 3.5KW |
| Λειτουργώντας πίνακας | 2 |
| Βάρος μηχανών | 650Kgs |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.53.5MM |
| Ταχύτητα αξόνων | 60000rpm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220Vac |
| Πιστοποίηση | CE |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Σύστημα λειτουργίας | Κερδίστε 7 |
| Φόρτωμα και εκφόρτωμα PCB | Εγχειρίδιο |
| Αλλαγή εργαλείων | Εγχειρίδιο |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Όνομα | Remover αποκομμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καθοδηγημένοι πίνακες |
| Πάχος PCB | ανώτατα 3.5mm |
| Nibbler PCB | Nibbler PCB |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών | 2 χιλ. |
| Εγγύηση | 12 μήνες δωρεάν |
|---|---|
| Temp• Πυκνότητα PCB | 00,5-3,0 mm |
| Περιοχή κοπής | 450*350 mm |
| Διαμέτρου bit δρομολογητή | 00,8 ~ 2,0 mm |
| Μικρή αλλαγή | Εγχειρίδιο |