| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 7 ημέρες εργασίας |
| Μέγεθος του πίνακα | 300~1200 mm (μπορεί να κατασκευαστεί) |
|---|---|
| Μέγεθος | 2105*1662*1716mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Υλικό του μοντέλου | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |