| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
|---|---|
| ΜΈΓΕΘΟΣ PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| Άξονας | KAVO |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Βάρος | 1900kgs |
| Βάρος | 650 κιλά |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος PCB | 450*350 χλστ |
| Εξουσία | 220V, 4,2KW |
| Μάρκα ατράκτου | ΚΑΒΟ |
| ηλεκτρική σκούπα | Επάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Υλικό λεπίδων | Ιαπωνικός χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | 400mm/s |
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Η επιφάνεια τοποθετεί την τεχνολογία | SMT |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή διαχωριστών PCB |
| Τύπος λεπίδων | Κυκλικές λεπίδες |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Οικονομικός, προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Πίνακας, τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων |
| Όφσετ ύψους | 60110mm |
|---|---|
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Στρίψιμο | 50000rpm/min |
| Προστασία | μόνη/ψύξη αέρα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Βάρος | 600KGS |
| Μοντέλο | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | Αστέρι πρωινού |
| Ακριβότητα κοπής | 0.1 mm |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή δρομολογητών PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Ταχύτητα αξόνων | 60000R/M |
| Δύναμη | 2.6KW 220V |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3-9 σύνολα (που προσαρμόζονται) |
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Εξουσιοδότηση προϊόντων | 1 έτος |
|---|---|
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Χρήση | διάτρηση PCBA, σανίδα στυπτηρίας |
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Σύστημα | Έλεγχος LCD |