| Max που καθοδηγεί την ταχύτητα | 100mm/s |
|---|---|
| Άκαμπτο Fixturing | Καθολική δακτυλήθρα & αντιστατικό προσάρτημα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 60000rpm/min |
| Μοντέλο | 3MM |
| Σειρά δρομολόγησης | 320mm*320mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 7 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1200 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Εφαρμογή | Διαφορετική μορφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 280x105x185mm |
| Βάρος | 2KGS |
| Πίεση αέρα εργασίας ξηρά | 0.5-0.7Mpa |
| Αριθμό μοντέλου | Ο cwv-ΥΠΟΛΟΧΑΓΟΣ |
| μοντέλο | CWV-1A600 |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποκλεισμού PCB | 600 χιλιοστά |
| Δύναμη διαμόρφωσης | 00,6-3,5 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
| Χρόνος παράδοσης | εντός 7 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής. |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Σκοπός | γραμμικά και στρογγυλά |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 0.63.5mm |
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Ζωή των λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| certification | CE ISO |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| τύπος λεπίδων | γραμμικός και στρογγυλός τύπος |
| Ζωή λεπίδων | περίπου 1 έτος |
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες εργασίας |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| μήκος κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 7 ημέρες εργασίας |