| Εγγύηση | Ένα έτος δωρεάν |
|---|---|
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | unlimit |
| Σκοπός | κυκλικές και γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής | Εγχειρίδιο χειρισμού |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| Υλικό λεπίδας | Εισαγόμενο από την Ιαπωνία χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Διάσταση | 400*780*480mm |
| Χωρισμός του πάχους | 10,0-3,5 mm |
|---|---|
| Χωρισμός του μήκους | 330 χιλιοστά |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
|---|---|
| Τέμνον μήκος | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος έτος |
| συστατικό ύψος | μέχρι 50mm |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα δύο |
| Χωρισμός του πάχους | 00,6-3,5 mm |
|---|---|
| Χωρισμός του μήκους | 600 χιλιοστά |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | o.3-3.5 |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Υλικό λεπίδων | γραμμικές λεπίδες από την Ιαπωνία |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Λεπίδα | Γραμμικός |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες εργασίας |
| χαρακτηριστικό | Με μεταγωγικό |
|---|---|
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| μήκος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| χαρακτηριστικό | Με μεταγωγικό |
|---|---|
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| μήκος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |