| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 7 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1200 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| χρώμα | Άσπρος |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Σκοπός | Γραμμικό |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 0.3-3.5 |
| Ταχύτητα κοπής | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | Τρία σετ (6 κομμάτια) |
| Σύστημα | με κινητήρα |
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 2 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | Τρία σετ (6 κομμάτια) |
| Σύστημα | με κινητήρα |
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/Tbefore παράδοση |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100/week |
| Τόπος καταγωγής | Dongguan |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 0,3-3,5 χλστ |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Περιοχή εργασίας (χιλ.) | 640*640mm (προσαρμοσμένος) |
|---|---|
| πίεση εργασίας (MPA) | 0.4-0.7 |
| Μέγεθος μηχανών (χιλ.) | 1400*1000*1850mm |
| Βάρος (κλ) | 1800KG |
| Πίεση παραγωγής (Τ) | 8 |
| Ανώτατη τέμνουσα ταχύτητα | 100mm/s |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 322*322mm |
| Δύναμη (W) | 400W |
| Ακρίβεια άξονα | 0.001mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |