| Μέγεθος κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Κεφάλι λέιζερ | Λάιζερ υπεριώδους ακτινοβολίας στερεής κατάσταση |
| Ποσοστό δύναμης | 10/15W |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Εργασιακή περιοχή | 300*300 mm |
| χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Κεφάλι λέιζερ | Λάιζερ υπεριώδους ακτινοβολίας στερεής κατάσταση |
| Ποσοστό δύναμης | 10/15W |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Εργασιακή περιοχή | 300*300 mm |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή των πληρωμών |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 330 χιλιοστά |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 1000 σετ/έτος |
| Χρήση | Χρησιμοποιείται για την κατασκευή πλακέτων PCB, FR4.. |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποστρώματος PCB | 330mm/270mm ((Μπορεί να γίνει κατά παραγγελία) |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Δυναμικό και τάση | 110V/220V |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Κίνηση του αυτόματου PCB Depaneling διαχωριστών PCB β-περικοπών τύπων λεπίδων |
|---|---|
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 16/18 τεμάχια (κατασκευάζονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υλικό από μπαλάδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός μοντέλου | CWVC-5 |
| Διάστημα κοπής | 460 mm (μπορεί να κατασκευαστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| τύπος λεπίδων | μία κυκλική λεπίδα και μία γραμμική λεπίδα |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μέγεθος κοπής | 460 mm (μπορεί να κατασκευαστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
|---|---|
| Επικαιροποίηση | 1 SET |
| τύπος λεπίδων | μία κυκλική λεπίδα και μία γραμμική λεπίδα |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |