| Σχήμα | CWV-1A600 |
|---|---|
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 770*510*450 |
| Βάρος (kg) | 55 |
| Μίν. Τάξη (Σάτ) | 1 |
| Σχήμα | CWVC-3S |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος PCB | Απεριόριστο |
| Δάχος PCB | 00,8 έως 3,5 mm |
| Ταχύτητα εργασίας | 0 έως 400 mm/s |
| Τετάρτη | 200VAC |
| Χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ταχύτητα κοπής | έλεγχος με το χέρι |
| Σχήμα | CWV-2M |
| Μήκος PCB | 330 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Δάχος | 00,6-3,5 mm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Ονομασία | Δρομολογητής πλακέτας κυκλωμάτων |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0 ~ 400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 1.0~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWV-1M460 |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποκλεισμού PCB | 460mm |
| Δυνατότητα απομόνωσης PCB | 0.63.5mm |
| Μέγεθος μηχανής διαμόρφωσης PCB | 787x400x436 χιλιοστά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/Tbefore παράδοση |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100/week |
| Τόπος καταγωγής | Dongguan |