| Λεπίδα | κυκλική λεπίδα δύο |
|---|---|
| δομή | Στερεός σίδηρος |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος έτος |
| Χρονική ανοχή | 1 ημέρα |
| Όρος πληρωμής | TT εκ των προτέρων |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Τύπος PCB | FR4 |
| Ταχύτητα κοπής | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Λευκό |
| βάρος | 55 κιλά |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνα δωρεάν |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | 0-600℃ |
| Εξωτερική διάσταση | 520*370*600mm |
| Απόκλιση θερμοκρασίας | ± 2 ℃ |
| Υλικό πλαισίων | σίδηρος 1.5mm |
| Μέγιστο μήκος κοπής PCB | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Σχήμα των λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μίνι V-Groove PCB Depaneling Κόψιμο οποιουδήποτε μήκους PCB και LED Panel | 110V/ 220V |
| μήκος κοπής | 460 /720 mm |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Ελεύθερος εχθρός ένα χρόνο |
| Παράδοση | Εντός 7 ημερών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση κοντραπλακέ |
| Σκοπός | στρογγυλές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Χαρακτηριστικό | Με μεταγωγικό |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | 460 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Λεπίδα | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Σχήμα | CWVC-3S |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος PCB | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα εργασίας | 0 έως 400 mm/s |
| Βάρος μηχανής | 40 κιλά |
| Τετάρτη | 200VAC |