| Τύπος | Πνευματικός τύπος |
|---|---|
| Υλικό των λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υπηρεσία | Υπηρεσία υποστήριξης στο εξωτερικό |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | Τρία σετ (6 κομμάτια) |
| Σύστημα | με κινητήρα |
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Δύναμη εξοπλισμού | 100W |
| βάρος | περίπου 200kg ((Πλατφόρμα ένταξης) |
| Συνολικές διαστάσεις | 1768 × W800 × H1247 ((mm) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαστική θήκη |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Μέγεθος (mm) | 420*280*400 |
| Βάρος (kg) | 20/40 |
| Ικανότητα (Σάτ) | 1000 |
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφορμών | 500*270mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, δυτική ένωση, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0 ~ 400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 1.0~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Σχήμα | CWV-1A460 |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 v |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |