| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εξουσιοδότηση | Ελεύθερος για ένα έτος |
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες (στο απόθεμα) |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | Ειδικότερα: |
| Τέμνουσα ικανότητα | 330 χιλιοστά |
| Ταχύτητα κοπής | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Ζωή των λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Δύναμη | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Βάρος | 115kgs |
| Περιστροφή/λεπτό | 4500rpm/min |
| Λ. ύψους μολύβδου | 1.2mm |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| χωρισμός του πάχους | 0.33.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα δύο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plyooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3days μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Βάρος μηχανών | 45/30 kg |
| Ελαχιστοποιήστε την ταχύτητα | Εγχειρίδιο |
| Ελαχιστοποιήστε το πάχος | 0.63.5mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Συστατικό ύψος | 70 χιλιοστά |
| Τέμνουσα ανοχή | ±0,1 mm |
| Λεπίδα γάντζων | Τεχνητή μηχανή |