| Τύπος | Δρομολόγηση |
|---|---|
| Άξονας | KAVO |
| Βάρος της μηχανής | 600KGS |
| Μέγεθος PCB | 450*350mm |
| Ταχύτητα αξόνων | 60000RPM |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Ηλεκτρική σκούπα | ανώτερος ή χαμηλότερος (προαιρετικός) |
| Καθοδηγώντας κομμάτι | 0.8/1.2/1.5/1.8/2.0mm |
| Μέγεθος PCB | 320*320mm (πρότυπα) |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| Άξονας | KAVO |
| Δύναμη (W) | 4.2kw |
| Ταχύτητα δρομολόγησης | 2s ανά σημείο |
| Μέγεθος PCB | 450*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | 330 χιλιοστά |
| Πακέτο | η περίπτωση |
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| πάχος διαχωρισμού | 00,3-3,5 mm |