| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (μέγιστο) |
| Άξονας | KAVO |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Δρόμος αποστολής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Ακρίβεια της κοπής | 00,01 mm |
| Στρίψιμο | 50000 στροφές/λεπτο |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Βάρος | 600kgs |
| Πάχος PCB | 0.33.5mm |
| Άξονας | Γερμανία KAVO |
| Τέμνουσα ακρίβεια | 0.1mm |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Άξονας | KAVO |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Βάρος | 1900kgs |
| Βάρος μηχανών | 650Kgs |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.63.0mm |
| Δύναμη | 220/110V |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Άξονας | KAVO |
| Υπόλοιπη ακρίβεια πάχους β-αυλακιού | ±2mil |
|---|---|
| Λειτουργώντας πλατφόρμα | Max: 1550mm*630mm |
| Πάχος | Χειρωνακτικός |
| Τοποθετώντας γόμφος | Dia: 2MM (7PCS) |
| Πάχος λεπίδων | 2mm |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| αισθητήρας | Υποαισθητήρας υπέρυθρου |
| Ονομασία | Σχεδιασμός PCB Router Μηχανή χαρακτικής CNC |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Βάρος | 600KGS |
| Πάχος PCB | 0,3-3,5 χλστ |
| Άξονας | KAVO |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Λειτουργώντας πίνακας | 2 |
| Ακριβότητα κοπής | 0.10mm |
| Δύναμη | 220V |