| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | Κυκλικές λεπίδες |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | Λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Πλάτος PCB | 300mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Οδηγημένος τρόπος | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Ταχύτητα κοπής | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| πλάτος PCB | 300 mm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Διοδηγούμενη λειτουργία | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Ταχύτητα κοπής | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 330 χιλιοστά |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 330 χιλιοστά |
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm (προσαρμόστε) |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| πλάτος PCB | 300 mm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Διοδηγούμενη λειτουργία | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Ταχύτητα κοπής | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| πλάτος PCB | 300 mm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Διοδηγούμενη λειτουργία | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Ταχύτητα κοπής | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
|---|---|
| χρώμα | Λευκό |
| Στρίψιμο | Άξονας KAVO |
| Δύναμη | 220V |
| Μοντέλο | 0,5-3,5mm |