| Punching τρόπος | punching boad με punching τον κύβο |
|---|---|
| Υλικό punching του κύβου | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 *85*195CM |
| Βάρος Growss | 700 κλ |
| Ονομασία | Αυτόματος δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Υψηλό efficience με τη διπλή πλατφόρμα εργασίας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υπηρεσία | Ανεφοδιασμός πέρα από τη θαλάσσια υπηρεσία |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Εργασιακή περιοχή | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Υλικό των μοντέλων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Δρόμος διαχωρισμού | Punching |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Υλικό των μοντέλων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Δρόμος διαχωρισμού | Punching |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| μήκος κοπής | 450 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| μορφή λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
| Τύπος | Πνευματικός τύπος |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποσύνδεσης PCB | 460mm |
| Δυνατότητα αποσύνδεσης | 00,6-3,5 mm |
| Ρυθμισμός ταχύτητας αποσύνδεσης PCB | με το χέρι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποσύνδεσης PCB | 460mm |
| Δυνατότητα αποσύνδεσης | 0.63.5mm |
| Βάρος της μηχανής αποστράγγισης PCB | 30 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής αποστροφής PCB | 787x400x436 χιλιοστά |