| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Τέμνον πλάτος | Απεριόριστο |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3-9 σετ (προσαρμοσμένα) |
| Μήκος κοπής | Απεριόριστος |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | επιλογή |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3-9 σετ (προσαρμοσμένα) |
| Μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3-9 σετ (προσαρμοσμένα) |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
|---|---|
| Το φορτίο και ξεφορτώνει τον τρόπο | Χειρωνακτικός |
| Ψήφισμα | ±0.01mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιοχή εργασίας | 680mm*360mm*50mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Σύστημα | με κινητήρα |
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 320*320mm (πρότυπα) |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Άξονας | KAVO |
| Ταχύτητα | 60000rpm |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες μετά από επιβεβαιώστε την πληρωμή |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες μετά από επιβεβαιώστε την πληρωμή |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |