| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| μήκος κοπής | 270mm |
| Δύναμη | 110/220v |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χρονοδιάγραμμα | 7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Δύναμη | 220/110V |
|---|---|
| Υλικό PCB | FR1, FR4, CEM, MCPCB |
| Διάστημα κοπής | 460mm |
| Ονομασία | αποσυμπιεστή pcb |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Τέμνον πλάτος | Απεριόριστο |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία | Χειροκίνητος διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | Μέγιστο 460 mm |
| ασφάλεια | Προστασία αισθητήρα |
| Ονομασία | Επεξεργασία πλακών κυκλωμάτων PCB |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Ονομασία | Αυτόματος διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Punching strees PCB withour |
| Χαρακτηριστικό | PCB χωρισμού/fpc από το πρότυπο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Συμβάλτε | 8t - 30t |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |