| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Υλικό | PCB, FPC, πίνακας μετάλλων |
|---|---|
| Κίνηση | Πνευματικά |
| Όνομα προϊόντων | PCB χωριστό |
| Τύπος λεπίδων | Κυκλικές λεπίδες, skh-9 |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Προσαρμοσμένος |
| Έγκριση | Ειδικότερα: |
|---|---|
| Πλατφόρμα | 1Χάλυβα 2,4 μέτρων |
| Χρήση | Κοπή PCB |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Λειτουργώντας τρόπος | Λεπίδα πριονιών/κόπτης άλεσης |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
| Πακέτο | η περίπτωση |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σετ/μήνα |
| Όνομα | Μηχανή διαχωριστών β-περικοπών PCB |
|---|---|
| Τέμνον μήκος PCB | 270 |
| Τέμνον πάχος | 0.3~3.5 |
| Μέγεθος | 570*210*400 |
| Βάρος | 130kg |
| Σχήμα | SMTfly-1SJ |
|---|---|
| Πλατφόρμα | Προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία | Μακρές πλακέτες μαλακών PCB |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Οδήγηση | Μηχανή |
| Τέμνον μήκος | 1.2M |
| Υλικό PCB | FR4, CEM-1 |
| Πάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0-400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Εξουσιοδότηση προϊόντων | 1 έτος |
|---|---|
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Χρήση | διάτρηση PCBA, σανίδα στυπτηρίας |
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Σύστημα | Έλεγχος LCD |
| Εξουσιοδότηση προϊόντων | 1 έτος |
|---|---|
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Χρήση | διάτρηση PCBA, σανίδα στυπτηρίας |
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Σύστημα | Έλεγχος LCD |