| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| depaneling πάχος | 0.33.5mm |
| depaneling μήκος | 330mm |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τύπος | πνευματικός |
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
|---|---|
| Πακέτο | η περίπτωση |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών |
| ικανότητα προμήθειας προϊόντων | 1000 σετ/έτος |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Σχήμα | CWVC-1S |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Μέγεθος (mm) | 420*280*400 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Σχήμα | CWV-1A600 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 600 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 330*220 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Κλίση (Pa) | 0.45 ~ 0.7 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα έτος δωρεάν |
| Πλατφόρμα | 500*270mm |
| Μοντέλο | 10,0-3,5 mm |
| Μήκος PCB | unlimit |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Δυνατότητα πάχους | 1.03.0mm |
| Μέγεθος κοπής | unlimit |
| Εφαρμογή | Επενδύσεις σε ηλεκτρική ενέργεια |
|---|---|
| Δύναμη | 110/220v |
| Να πεθάνεις. | Μεταβλητός |
| Συμβάλτε | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |