| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Λεπίδα | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 3 ημέρες |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για 1 έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σετ/μήνα |
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για 1 έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σετ/μήνα |
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |