| Χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Διάστημα λεπίδας | 480mm |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB |
| βάρος | 280 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση κοντραπλακέ |
| Ονομασία | Αυτόματη Punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Πίνακες διάτρησης χωρίς ράβδους |
| Χαρακτηριστικό | PCB χωρισμού/fpc από το πρότυπο |
| Καθιερώστε | 1999 |
| Συμβάλτε | 8t - 30t |
| Ονομασία | Αυτόματη Punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Πίνακες διάτρησης χωρίς ράβδους |
| Χαρακτηριστικό | PCB χωρισμού/fpc από το πρότυπο |
| Καθιερώστε | 1999 |
| Συμβάλτε | 8t - 30t |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Διάστημα μεταφοράς (mm) | 1540 |
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Δύναμη | 110/220v |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω του επιπέδου δεξιοτήτων του χειριστή |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Κεφάλι λέιζερ | Λάιζερ υπεριώδους ακτινοβολίας στερεής κατάσταση |
| Ποσοστό δύναμης | 10/15W |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Εργασιακή περιοχή | 300*300 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 330 χιλιοστά |
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Guarrantee | ένα έτος |
| Μέγιστο μήκος | 330 χιλιοστά |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| Μέγεθος | 620 × 270 × 320 χιλιοστά |