| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση του πλεξίματος θα είναι η πρώτη σκέψη. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες εργασίας |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| μήκος κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 7 ημέρες εργασίας |
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Τύπος | Οδήγηση με κινητήρα |
| Αριθμός λεπίδων | 6 κομμάτια |
| Βάρος μηχανής | 45 κιλά |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Διάστημα λεπίδας | 480mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Χειρωνακτικός τύπος |
| Σχήμα λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | στρογγυλή λεπίδα δύο |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Χρονική ανοχή | 1 ημέρα μετά από την παραλαβή πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφορμών | 500*270mm |
| Δρόμος αποστολής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 10,0-3,5 mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγυητής | Δωρεάν για ένα έτος |
| Χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Διάστημα λεπίδας | 450 χιλιοστά |
| Ονομασία | PCB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση κοντραπλακέ |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Υλικό | ΤΟ PCB, FPC, ΟΔΉΓΗΣΕ |
|---|---|
| Τύπος λεπίδων | Κυκλικές λεπίδες, skh-9 |
| Κίνηση | Πνευματικά |
| Όνομα προϊόντων | Διαχωριστές PCB |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Προστασία χεριών, που προσαρμόζεται |