| Πλεονέκτημα | διαφορετικός πίνακας πάχους PCB/Aluminum |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος PCB | Απεριόριστος |
| παράδοση | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Εφαρμογή | FR4, αργίλιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Όνομα | Πνευματικός διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Υλικό PCB | MCPCB |
| Πάχος PCB | 0.33.5mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφέ εργασίας | Υψηλή |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Πλεονέκτημα | Λειτουργία μετρητή |
| διαχωριστής PCB | διαχωριστής PCB |
| Τέμνουσα ικανότητα | 41 χιλιοστά |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Διάστημα μεταφοράς (mm) | 1540 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | γραμμικές και στρογγυλές λεπίδες |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm (προσαρμόστε) |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Τρόπος κοπής | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Ταχύτητα ανίχνευσης λέιζερ | 2500 mm/s |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Παράδοση (ημέρα) | 1 |
| Ικανότητα (Σάτ) | 1000 |
| Περιοχή PCB (mm) | 330*220 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0 ~ 400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 1.0~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |