| Χρονική ανοχή | 1 ημέρα μετά από την πληρωμή |
|---|---|
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
| Συσκευασία | Περίπτωση Plywooden |
| καθιερώστε το έτος | 1999 |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Εγγύηση | Ενας χρόνος |
| χρόνος προετοιμασίας | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφορμών | 500*270mm |
| Δάχος | - 3,5 χιλιοστά |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Δάχος | - 3,5 χιλιοστά |
| Εξουσιοδότηση προϊόντων | 1 έτος |
|---|---|
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Χρήση | διάτρηση PCBA, σανίδα στυπτηρίας |
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Σύστημα | Έλεγχος LCD |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Πληρωμή | TT εκ των προτέρων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μέγεθος πλατφορμών | 500*270mm |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Μέγεθος | 1200 χιλιοστά x 800 χιλιοστά x 1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Αποδόσεις | 3T/8T/10T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V |
| Όνομα | Μηχανή διαχωριστών β-περικοπών PCB |
|---|---|
| Τέμνον μήκος PCB (χιλ.) | Απεριόριστος |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.3~3.5 |
| Βάρος (κλ) | 185 |
| Μέγεθος (χιλ.) | 780*500*620 |