| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | 200 χιλιοστά |
| Πακέτο | η περίπτωση |
| Δρόμος αποστολής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| πάχος διαχωρισμού | 00,3-3,5 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση του πλεξίματος θα είναι η πρώτη σκέψη. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος PCB | 320*320mm (κανονικό) |
| Ονομασία | Μηχανή δρομολογητών PCB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση κοντραπλακέ |
| Υπόλοιπη ακρίβεια πάχους β-αυλακιού | ±2mil |
|---|---|
| Λειτουργώντας πλατφόρμα | Max: 1550mm*630mm |
| Πάχος | Χειρωνακτικός |
| Τοποθετώντας γόμφος | Dia: 2MM (7PCS) |
| Πάχος λεπίδων | 2MM |
| Μαξ. μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Σύστημα | Με κινητήρα διαχωρισμός PCB |
| Δρόμος αποστολής | FOB / EXW (κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Στέλνοντας τρόπος | FOB / EXW |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Χρήση | η κοπή Fr4, PCBA, οδήγησε την επιτροπή στυπτηριών, κ.λπ. |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | με την περιοχή δύο εργασίας |
| καθιερώστε το έτος | 1999 |
| Ανώτατο τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110/220v |
| Εφαρμογή | Διαφορετικός πίνακας πάχους FR4/Aluminum Depanelizing |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 ΗΜΕΡΑ |
| Avantage | Η εύκολη λειτουργία, προστατεύει το συστατικό καλά |
| Μέγεθος | 620 × 270 × 320 χιλιοστά |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Βάρος | 40 κιλά |
| PCB | PCB |
| Ανώτατο μήκος PCB | 330 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 12 μήνες δωρεάν |
|---|---|
| Temp• Πυκνότητα PCB | 00,5-3,0 mm |
| Περιοχή κοπής | 450*350 mm |
| Διαμέτρου bit δρομολογητή | 00,8 ~ 2,0 mm |
| Μικρή αλλαγή | Εγχειρίδιο |