| κύκλος ζωής | 200000 φορές |
|---|---|
| χρώμα | Μπλε μαύρο γκρι |
| Όρος | Νέος |
| Τυποποιημένο OperationTemperature | 260 |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας (Γ) | 350 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Βάρος (kg) | 55 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση (έτος) | 1 |
| Σχήμα | SMTfly-1M |
|---|---|
| Βάρος (kg) | 55 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση του πλεξίματος θα είναι η πρώτη σκέψη. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση του πλεξίματος θα είναι η πρώτη σκέψη. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Δύναμη (W) | 400 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Δρομολογητής PCB | Ακρίβεια άξονα |
| Ακρίβεια της κοπής | 0.01mm |
| Ανώτατο πάχος PCB | 5mm |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB λέιζερ |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πρότυπο | CW-f01-s |
|---|---|
| Άξονας | KAVO |
| Ταχύτητα αξόνων | 60000rpm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220Vac |
| Βάρος μηχανών | 650Kgs |
| Χρώμα | άσπρος |
|---|---|
| δύναμη λέιζερ | 12/15W (προαιρετικός) |
| ΤΥΠΟΣ | UV |
| Μέγεθος εργασίας | 460*460 χιλ. |
| Μέγεθος | 1480mm*1360mm *1412 χιλ. |
| Σχήμα | CWV-1A600 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 600 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |