| Ονομασία προϊόντος | depaneling μηχανή PCB |
|---|---|
| Τύπος | CNC ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΤΉΣ |
| Χαρακτηριστικά | χαμηλότερη πίεση |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Εξωτερική υπηρεσία | προμήθεια σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Σχήμα | CWVC-330 |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποκλεισμού PCB | 330mm (μπορέστε επί παραγγελία) |
| Δύναμη διαμόρφωσης | 00,3-3,5 mm |
| Δυναμικό και τάση | 110V/220V 10W |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | 450mm |
|---|---|
| Ελαχιστοποιήστε το πάχος | 1.03.5mm |
| Βάρος μηχανών | 200kg |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Δύναμη ((W) | 400 |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| δρομολογητής PCB | ακρίβεια άξονα |
| Ακρίβεια της κοπής | 00,01 mm |
| Ανώτατο πάχος PCB | 5 χιλιοστά |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία | PCB Depanelizer λέιζερ |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος PCB | 320*320mm (κανονικό) |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ ή Αστέρι της Αυγής |
| Περιγραφή | Δρομολογητής PCB Depaneling |