| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 600 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 200 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Διάστημα λεπίδας | 480mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εφαρμογή | Πίνακες FPC,FR4 |
|---|---|
| Δάχος | 00,1-1,0 mm |
| Δύναμη | 220V ή 110V |
| Βάρος | 680kg |
| Χρώμα | λευκό |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220v |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Εφαρμογή | Πίνακες FPC,FR4 |
|---|---|
| Δάχος | 00,1-1,0 mm |
| Δύναμη | 220V ή 110V |
| Βάρος | 680kg |
| Χρώμα | Λευκό |