| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE |
| Βάρος | 1500kgs |
| Πηγή λέιζερ | 17W UV λέιζερ |
| Δύναμη | 220V 380V |
| Ονομασία | Διαχωριστής κοπής PCB V |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός Βλ. | 3 σετ (6 τεμάχια) |
| Σχήμα των λεπίδων | Λεπίδες κύκλων |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Punching χρόνος παράδοσης μηχανών | εντός 7 ημερών |
|---|---|
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Εξουσιοδότηση προϊόντων | 1 έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Punching χρόνος παράδοσης μηχανών | εντός 7 ημερών |
|---|---|
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Εξουσιοδότηση προϊόντων | 1 έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Μέγιστο pcb | 600*450mm |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 1480mm*1360mm*1412 χιλ. |
| Βάρος | 1500kgs |
| Πηγή λέιζερ | Optowave |
| ΟΝΟΜΑ | Διαχωριστής PCB λέιζερ |
| Υλικό | Μάρμαρο |
|---|---|
| Σχήματα εισαγωγής στοιχείων | Gerber, Χ-Gerber, DXF |
| Τάση | 110v/220v |
| Μέγεθος μηχανών | 1480mm*1360mm *1412 χιλ. |
| Βάρος | 1500kgs |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
|---|---|
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Διάστημα κοπής | 460mm |
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Υλικό | PCB, PCB από αλουμίνιο |
|---|---|
| Οδήγηση | Πνευματικά |
| Ονομασία προϊόντος | PCB Depanelization |
| Σχήμα | Κούρεμα σε V, LED σωλήνα |
| Τρόπος ελέγχου | Μεταλλουργία PCB, Ηλεκτρική |
| Μήκος κύματος | 355um |
|---|---|
| Έξοχος | Χαμηλής ισχύος κατανάλωση |
| Λέιζερ | 12/15/17 W |
| Εμπορικό σήμα λέιζερ | Optowave |
| Εξουσία | 220V 380v |
| Ονομασία | Κίνηση του αυτόματου PCB Depaneling διαχωριστών PCB β-περικοπών τύπων λεπίδων |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |