| Προθεσμία πληρωμής | Τ/Τ, paypal, πιστωτική κάρτα, μετρητά |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Ονομασία | μηχανή PCB depanel |
| Ονομασία | V Διαχωριστής PCB με κόλπο |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πλατφόρμα | 500*270mm |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Διάστημα κοπής | 460 / 700 |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Αλεπούδες | Λεπτές γραμμικές και κυκλικές |
| Μέγεθος κοπής | 460 / 700 |
|---|---|
| Επικαιροποίηση | 1 SET |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Αλεπούδες | Λεπτές γραμμικές και κυκλικές |
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | plywoodcase |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες μετά από επιβεβαιώστε την πληρωμή |
| BALDES | τρία σετ κυκλικής λεπίδας |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σετ / μήνα |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | Πίνακες PCB με πιστοποιητικό CE |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, Paypal |
| χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Διάστημα κοπής | 720 |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Λεπίδες | Λεπτές γραμμικές και κυκλικές |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | Πίνακες PCB με πιστοποιητικό CE |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, Paypal |
| χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | Πίνακες PCB με πιστοποιητικό CE |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, Paypal |
| χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |