| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm (προσαρμόστε) |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Σκοπός | Γραμμικό |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Εισαγωγή ιαπωνικού χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Σχήμα | CWV-1A460 |
|---|---|
| Ελαχιστοποιήστε το πάχος | 0.63.5mm |
| Μέγεθος | 770mm*510mm*350mm |
| Ανώτατο μήκος PCB | 410mm |
| Ελαχιστοποιήστε την ταχύτητα | 100/200/300/500mm/s |
| Σκοπός | κυκλικές και γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής | Εγχειρίδιο χειρισμού |
| Δυνατότητα κοπής | 0.63.5mm |
| Υλικό λεπίδας | Εισαγόμενο από την Ιαπωνία χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Διάσταση | 400*780*480mm |
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Αλεπούδες | γραμμικός και στρογγυλός τύπος |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
|---|---|
| Πίεση αέρα | 3-30T (προσαρμοσμένο) |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Δύναμη | 110/220v |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Σχήμα | CWV-1A |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 460 χιλιοστά |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 100/200/300/500 mm/s |
| Τέμνον πάχος | 00,6-3,5 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, δυτική ένωση, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |