| χρόνος προετοιμασίας | 1 ημέρα |
|---|---|
| Πληρωμή | TT εκ των προτέρων |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Μπλάλντε | δύο στρογγυλές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | Προαιρετικό |
| Τέμνον accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Ακρίβεια επαναπροσανατολισμού | ± 0.01mm |
| Χ τρόπος、 Υ、 Ζ της ώθησης | Σερβοκινητήρες εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Μέγεθος του ανώτερου precipitron | 500×500×1000mm |
| Μέθοδος συλλογής σκόνης | Χαμηλότερη συλλογή σκόνης |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνον μήκος | lunlimit |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Δύναμη | 110/220v |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3days μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τρόπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Δάχος πομπής | 00,4 mm ~ 3,2 mm |
| Μέγεθος | 770*510*450 mm |
| Ταχύτητα | Ρυθμίσιμο |
| Ταχύτητα διαχωρισμού | 0-400 |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0 ~ 400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 1.0~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Δύναμη | 220V |
| Εφαρμογή | FR4, Αλουμίνιο |
| Τύπος PCB | V Σχοινιά |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικό |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |