| Διάστημα κοπής | 460mm |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Χειρωνακτικός τύπος |
| Χρονοδιάγραμμα | μία ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Βάρος | 600KGS |
| Δάχος PCB | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ακριβότητα κοπής | 0.1 mm |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0 ~ 400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 1.0~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0 ~ 400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 1.0~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, δυτική ένωση, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, δυτική ένωση, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 330 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική παροχή | 110/220 V |
| Μέγεθος μηχανών | 420x280x400 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Ελαχιστοποιήστε την ταχύτητα | Εγχειρίδιο |
| Χρόνος παράδοσης | 5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Χρόνος παράδοσης | 5 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Μέγεθος | 1027x400x436 χιλιοστά |
| Το ξεχωριστό μέγεθος | 720mm |
| Μειώστε την ταχύτητα | Εγχειρίδιο |
| Μειώστε το πάχος | 00,6-3,5 mm |