| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Χρονοδιάγραμμα | 7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Χρονοδιάγραμμα | 7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Χρονική ανοχή | 1 ημέρα |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Μήκος πλατφορμών | τα πρότυπα 500mm, μπορούν να προσαρμόσουν οποιοδήποτε μήκος |
| Βάρος | 55KG |
|---|---|
| Παράδοση (ημέρα) | 7-15 εργάσιμη ημέρα |
| Δυνατότητα (θέστε) | 1000 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | προαιρετικός |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας εισαγωγών από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Πάχος κουράς | 0.33.5mm |
| Ταχύτητα κουράς | λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Μήκος κουράς | Κανένα όριο |
| Τύπος | πνευματικός |
| Τρόπος κοπής | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Ταχύτητα ανίχνευσης λέιζερ | 2500 mm/s |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0 ~ 400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 1.0~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Πλάτος PCB | 300mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Οδηγημένος τρόπος | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Warranty | Free one year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, δυτική ένωση, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |