| Πλάτος PCB | 300mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Οδηγημένος τρόπος | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
|---|---|
| Πλατφόρμα | 500*270mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | unlimit |
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0 ~ 400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 1.0~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Βάρος (kg) | 55 |
| Ελάχιστη διαταγή | 1 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWV-1A600 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 600 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 v |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χρονοδιάγραμμα | 7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Χρονοδιάγραμμα | 7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |