| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Στρίψιμο | Άξονας KAVO |
| Δύναμη | 220V |
| Μοντέλο | 0,5-3,5mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Στρίψιμο | Άξονας KAVO |
| Δύναμη | 220V |
| Μοντέλο | 0,5-3,5mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Στρίψιμο | Άξονας KAVO |
| Δύναμη | 220V |
| Μοντέλο | 0,5-3,5mm |
| Σκοπός | στρογγυλό και γραμμικό |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Σχήμα | CWVC-1S |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Μέγεθος (mm) | 420*280*400 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| βάρος | 36 κιλά |
|---|---|
| ταχύτητα κοπής ((mm/s) | ρυθμίστε |
| Πάχος πινάκων (χιλ.) | 0,5-3,0 |
| Μέρη Υψόμετρος ((mm) | 0-10 |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Σκοπός | γραμμικές και στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | Χειρωνακτικός έλεγχος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Πληρωμή | TT εκ των προτέρων |
| Έλεγχος | Έλεγχος με οθόνη αφής |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες δωρεάν |
|---|---|
| Λεπίδα | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| χωρισμός του πάχους | 0.33.5mm |