| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εργασιακή περιοχή | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Εργασιακή περιοχή | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Μοντέλο | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Εργασιακή περιοχή | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Μοντέλο | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Δύναμη | 110V ή 220V |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πίνακες PCB |
| Δάχος PCB | 10,0-3,5 mm |
| Πακέτο | Άλλες συσκευές |
| Ονομασία του προϊόντος | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000R/M |
| Προσάρτημα | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανής | 40*40*34 εκατοστά |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 150*27*20 εκατοστά |
| Η μεγαλύτερη ελαχιστοποίηση | Καμία περιορισμένη |
| Μειώστε την ταχύτητα | 0-400mm/s |
| Εργασιακή περιοχή | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ενας χρόνος |
| Πάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα αξόνων | 60000RPM |
| Ελάχιστη διαταγή | 1 σύνολο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τυποποιημένη περιοχή εργασίας | 320*320mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
| Πάχος PCB | 0.63.0mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V |