| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| μήκος κοπής | 460mm |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| Βάρος | 1900kgs |
| Χρηματοκιβώτιο ESD | Ναι |
| Τέμνουσα ακρίβεια | ±0.5mm |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| Άξονας | KAVO |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| Άξονας | KAVO |
| Δύναμη (W) | 4.2kw |
| Ταχύτητα δρομολόγησης | 2s ανά σημείο |
| Μέγεθος PCB | 450*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Στέλνοντας τρόπος | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |