| Μηχανή | Stepper ακρίβειας μικρής κλίμακας της Ιαπωνίας μηχανή |
|---|---|
| Κινούμενος τρόπος | Σημείο στο σημείο, συνεχής γραμμή |
| Μεταφορά | Ιαπωνική ζώνη, γραμμικός οδηγός ακρίβειας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.01mm/200mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μηχανή | Stepper ακρίβειας μικρής κλίμακας της Ιαπωνίας μηχανή |
|---|---|
| Κινούμενος τρόπος | Σημείο στο σημείο, συνεχής γραμμή |
| Μεταφορά | Ιαπωνική ζώνη, γραμμικός οδηγός ακρίβειας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.01mm/200mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μηχανή | Stepper ακρίβειας μικρής κλίμακας της Ιαπωνίας μηχανή |
|---|---|
| Κινούμενος τρόπος | Σημείο στο σημείο, συνεχής γραμμή |
| Μεταφορά | Ιαπωνική ζώνη, γραμμικός οδηγός ακρίβειας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.01mm/200mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μηχανή | Stepper ακρίβειας μικρής κλίμακας της Ιαπωνίας μηχανή |
|---|---|
| Κινούμενος τρόπος | Σημείο στο σημείο, συνεχής γραμμή |
| Μεταφορά | Ιαπωνική ζώνη, γραμμικός οδηγός ακρίβειας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.01mm/200mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Άξονας | KAVO |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Υλικό PCB | FR4, CEM, MCPCB |
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Άξονας | KAVO |
| Ταχύτητα αξόνων | 60000RPM |
| Υλικό PCB | FR4, CEM, MCPCB |
| Πάχος PCB | 3.0mm |
| Βάθος διάτρυσης | 0,02 ~ 3mm |
|---|---|
| Ταχύτητα αξόνων | 24000RPM |
| Δύναμη αξόνων | 800W |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όγκος | 750x750x750mm |
| Μηχανή | Stepper ακρίβειας μικρής κλίμακας της Ιαπωνίας μηχανή |
|---|---|
| Κινούμενος τρόπος | Σημείο στο σημείο, συνεχής γραμμή |
| Μεταφορά | Ιαπωνική ζώνη, γραμμικός οδηγός ακρίβειας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.01mm/200mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Ονομασία | Σχεδιασμός PCB Router Μηχανή χαρακτικής CNC |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Υλικό PCB | FR4, CEM, MCPCB |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 χιλιοστά |
| πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |