| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (μέγιστο) |
| Άξονας | KAVO |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Χρόνος παράδοσης | 3 -5 ημέρες μετά από λαμβάνουν την πληρωμή |
|---|---|
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Όνομα | PCB Depanelizer |
| MOQ | 1 σύνολο |
| Χρήση | κόβοντας τυπωμένος πίνακας κύκλων και πίνακας στυπτηριών… |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Τύπος μηχανής | Αυτόματος τύπος |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρική ενέργεια |
|---|---|
| Εφαρμογή βίδα Ακούστε | Όλα τα είδη |
| Ταχύτητα | 0.1~800/400 ((mm/sec) |
| Χρήση | Κλειδωμένη βίδα, αυτόματη τροφοδοσία βίδες |
| Πίεση αέρα | 0.4Mpa |
| Πάχος PCB | 0.46mm |
|---|---|
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Βάρος | 1900kgs |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| Άξονας | KAVO |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Ονομασία του προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Στέλνοντας τρόπος | ΕΠΙΘΕΣΙΟ |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |