| Βάρος μηχανών | 650Kgs |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.53.5MM |
| Ταχύτητα αξόνων | 60000rpm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220Vac |
| Πιστοποίηση | CE |
| Μέγεθος PCB | 450*350 (κάθε μέγεθος προσαρμόζεται) |
|---|---|
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Δύναμη | 220/110V |
| Ηλεκτρική σκούπα | 3.5KW |
| Λειτουργώντας πίνακας | 2 |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | Δύο κομμάτια. |
| τύπος λεπίδων | 2 κυκλικές λεπίδες |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Δρόμος αποστολής | EXW / FOB (επιλογή) |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
|---|---|
| ΜΈΓΕΘΟΣ PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| Άξονας | KAVO |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Βάρος | 1900kgs |
| Βάρος μηχανών | 650Kgs |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.63.0mm |
| Δύναμη | 220/110V |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Άξονας | KAVO |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Άξονας | KAVO |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Άξονας | KAVO |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Βάρος | 1900kgs |
| Μηχανή | Stepper ακρίβειας μικρής κλίμακας της Ιαπωνίας μηχανή |
|---|---|
| Κινούμενος τρόπος | Σημείο στο σημείο, συνεχής γραμμή |
| Μεταφορά | Ιαπωνική ζώνη, γραμμικός οδηγός ακρίβειας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.01mm/200mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μηχανή | Stepper ακρίβειας μικρής κλίμακας της Ιαπωνίας μηχανή |
|---|---|
| Κινούμενος τρόπος | Σημείο στο σημείο, συνεχής γραμμή |
| Μεταφορά | Ιαπωνική ζώνη, γραμμικός οδηγός ακρίβειας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.01mm/200mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |