| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Βάθος διάτρυσης | 0,02 ~ 3mm |
|---|---|
| Ταχύτητα αξόνων | 24000RPM |
| Δύναμη αξόνων | 800W |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όγκος | 750x750x750mm |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
|---|---|
| Το φορτίο και ξεφορτώνει τον τρόπο | Χειρωνακτικός |
| Ψήφισμα | ±0.01mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιοχή εργασίας | 680mm*360mm*50mm |
| Μηχανή | Stepper ακρίβειας μικρής κλίμακας της Ιαπωνίας μηχανή |
|---|---|
| Κινούμενος τρόπος | Σημείο στο σημείο, συνεχής γραμμή |
| Μεταφορά | Ιαπωνική ζώνη, γραμμικός οδηγός ακρίβειας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.01mm/200mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος PCB | 320*320mm (κανονικό) |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ ή Αστέρι της Αυγής |
| Περιγραφή | Δρομολογητής PCB Depaneling |
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Άξονας | Τέσσερα |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Ονομασία | PCB οδηγήσεων depaneler |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | 16/18 τεμάχια (κατασκευάζονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Brand name | Chuangwei |
| Υλικό από μπαλάδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |