| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0 ~ 400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 1.0~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Σχήμα | CWV-1A460 |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 v |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Συστατικό ύψος | 70 χιλιοστά |
| Τέμνουσα ανοχή | ±0,1 mm |
| Λεπίδα γάντζων | Τεχνητή μηχανή |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Τύπος | Κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ | 10w |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Πλεονέκτημα | oversea η εγκατάσταση και η κατάρτιση είναι διαθέσιμες |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | plywoodcase |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες μετά από επιβεβαιώστε την πληρωμή |
| Εγγύηση | ελεύθερος για 1 έτος |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σετ/μήνα |
| Πάχος PCB | 0.46mm |
|---|---|
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Βάρος | 1900kgs |