| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Στέλνοντας τρόπος | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Δρόμος αποστολής | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Operating System | Windows7 |
|---|---|
| Human-Computer Operation and Data Storage | Industrial computer |
| Laser | 10-17W |
| Material | Stainless Steel |
| Processed Product Size | 330*330mm/330*670 |
| Διάστημα λεπίδας | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Η λεπίδα κινείται | Ώθηση χεριών |
| Ακριβότητα κοπής | ±0.5mm |
| Τύπος κοπής | V Σχοινιά |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Συσκευές | Αλεπού |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,03 mm |
| Γωνία λεπίδων | Κουτομικευμένο |
| Διάμετρος λεπίδων | 125 χιλιοστά |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |
| Συσκευές | Αλεπού |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,03 mm |
| Γωνία λεπίδων | Κουτομικευμένο |
| Διάμετρος λεπίδων | 125 χιλιοστά |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |