| Τέμνον πλάτος | Απεριόριστος |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| LCD | με τα μέρη αντιμετωπίστε την ικανότητα |
| Τέμνον μήκος | 460 χιλ. |
| στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| μήκος κοπής | 330 χιλιοστά |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Σύστημα | Ώθηση χεριών |
| Ταχύτητα κοπής | Εγχειρίδιο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό PCB | FR4, MCPCB |
| Τέμνουσα ακρίβεια | 0.01mm |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm, θα μπορούσαν να προσαρμοστούν |
| Άξονας | Αστέρι πρωινού |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Βάρος (kg) | 55 |
| Ελάχιστη διαταγή | 1 |
| Ονομασία του προϊόντος | PCB depanelizer |
|---|---|
| Μάρκα | ChuangWei |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος PCB Max | 650*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
|---|---|
| ΜΈΓΕΘΟΣ PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| Άξονας | KAVO |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Βάρος | 1900kgs |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| Βάρος | 1900kgs |
| Βάρος μηχανών | 650Kgs |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.63.0mm |
| Δύναμη | 220/110V |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Άξονας | KAVO |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| Άξονας | KAVO |
| Δύναμη (W) | 4.2kw |
| Ταχύτητα δρομολόγησης | 2s ανά σημείο |
| Μέγεθος PCB | 450*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (μέγιστο) |
| Άξονας | KAVO |