| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Δάχος | 00,6-3,5 mm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Ονομασία | Δρομολογητής πλακέτας κυκλωμάτων |
| Μέγεθος κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία | depaneling μηχανή PCB |
|---|---|
| μήκος κοπής | 330 χιλιοστά |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 χιλιοστά |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Εγχειριζόμενο πλάνο PCB |
| Στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Ονομασία του προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Στέλνοντας τρόπος | ΕΠΙΘΕΣΙΟ |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Στέλνοντας τρόπος | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Δρόμος αποστολής | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| μήκος κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Δρόμος αποστολής | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| μήκος κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Δρόμος αποστολής | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 600*460mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 230 VAC, 50-60 Hz, kVA 3 |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 355nm |
| Ποιότητα | Υψηλή βαθμίδα |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για 1 έτος |